River Advice Szakács 2018-04-11T14:28:19+00:00

Szakács a River Advice folyami hajóra

SZAKÁCS (Demi Chef, Chef de partie, Sous Chef) JELENTKEZÉSI oldal

A folyami hajózás keretében azok találhatják meg a számításaikat, akiket a komoly pénzkereset és a szakmai fejlődés mellett az utazás is vonz. Ezek az ékszerdobozhoz hasonlító exkluzív hajók bejárják Európa legtöbb folyami útvonalát (Rajna, Majna, Duna, Szajna, Rhone). A folyami hajós sokban különbözikaz óceánjáró hajós munkáktól, hiszen az alacson  személyzeti létszámából fakadóan a csapatmunka nagyon fontos. További különbség még, hogy sokszor az adott munkakörhöz tartozhatnak olyan “extra munkák”, amelyek közvetlenül nem kapcsolódnak a pozícióhoz, de mivel arra külön személyzet nincs, valakinek el kell végezni.

Luxus munkakörülmények:  A River Advice hajói tágasak, világosak és tiszták. A hajók kapacitása 100 és 200 fő között változik, a hajó kialakításától függően. A fedélzet rendkívül kényelemes és komfortos,  a kiszolgálás magas színvonalú és barátságos, amely a hajóstársaság védjegye.

Egyedülálló ajánlat: A kiutazási költséget a River Adviceot terheli, sőt a busz- ill. repülőjegyet is a hajóstársaság munkatársai veszik meg neked. Határozott idejű szerződést kínálnak neked. A folyami hajózás nagy előnye, hogy a kiváló pénzkereseti lehetőség mellett szállásodért és ellátásodért sem kell semmit fizetned.

Az óceánjárókhoz hasonlóan a folyami luxushajókat is egy úszó hotelként képzelheted el, ahol a kiszolgálás exkluzívitása az egyik első szempont.

Szabadidő: A River Advice még egy kecsegtető előnnyel bír! 6 napos munkahét van, vagyis 1 szabadnap jár egy héten! S hogy mivel töltöd? Először fáradt leszel, mert sokat kell dolgozni, lehet, hogy alszol a szabadidődben. Azután pedig várost nézel, bulizol, kirándulsz, nyelvet tanulsz. Amit csak szeretnél!

Versenyképes fizetésed lesz: Kiemelkedő bérezésben fogsz részesülni, mely egy magas alapfizetésből plussz garantált borravalóból fog állni, ami mellé egy óriási kaland vár Téged!

Karrier lehetőség: A folyami hajón szerzett munkatapasztalatot, referenciát itthon és külföldön is nagyra becsülik, így a későbbiek folyamán egy esetleges munkakeresésnél ez mindenképpen előnyt jelent majd.

Fejlesztheted nyelvtudásodat: A hajón három nyelven is megtanulhatsz beszélni hiszen az angol mellett a német valamint franca nyelven kommunikálnak az utasokkal,  ez jó lehetőseg arra, hogy anyanyelvi szintre fejleszd a nyelvtudásodat.

Mi az első perctől kezdve segítünk téged és kint is számíthatsz ránk.

Folyami hajós munka partnerünk a River Advice

A River Advice svájci székhelyű cég, mely komplex szolgáltatást nyújt partnereinek. Közel 50 folyami hajójuk közt van 3, 4-és 5 csillagos is,  amerikai/angol vendégekkel  és svájci/német vendégekkel közlekedő hajók is, többek között Avalon-és Vantage hajók, Excellence, Gate1, KD, Nicko Cruises, Select Voyage. A vendégek nemzetiségi összetétele hajónként változik, főleg német ajkúak, de vannak olyan hajók, ahol angol nyelven beszélő vendégek vannak, így elsősorban nagyon jó német nyelvtudásra van szükség.

Kinek szól ez az álláslehetőség?

  • Jelentkezés 18 éves kortól
  • Legalább alap szinten beszéled az alábbi nyelvek egyikét: angol, német, francia
  • Életcéljaid között van, hogy bejárd Európát
  • Fogékony vagy új dolgokra
  • Csapatjátékos vagy
  • Nem ijedsz meg a sok munkától
  • Ha sok pénzt akarsz félre tenni
  • Ha nívós tapasztalatot szeretnél

Hogyan kerülsz egy folyami hajó fedélzetére?

  • Jelentkezel ezen az oldalon az álláslehetőségre
  • Munkatársunk felveszi veled a kapcsolatot
  • A munkatársaink leinterjúztatnak
  • Beszerzed és leadod a szükséges dokumentumokat
  • Felkészítünk mindenre
  • Segítünk megvenni a busz- vagy repülőjegyet (aminek az árát az első fizetéseddel visszafizeti a hajóstársaság)
  • Elindulsz külföldre
  • Beszálsz a hajóra a megbeszélt helyen és időben

Sok pozícióban már egy alapszintű nyelvtudással is el tudod indítani a folyami hajós karrieredet

Mire lesz szükséged a szerződéskötéshez?

  • Önéletrajzra
  • Nemzetközi anyakönyvi kivonat, ami ingyenes és pár nap alatt beszerezhető
  • Saját névre szóló bankszámlaszám (amennyiben nincs, úgy a bankszámla nyitásban is tudunk segíteni)
  • Személyigazolvány
  • Lakcímkártya

Ha bármiben elakadnál, vagy bármilyen kérdésed lenne.

  • Bármiben elekadnál, vagy bármilyen kérdésed lenne tedd fel nekük és mi megválaszoljuk
  • Bármilyen kérdésedre szakértő választ adunk
  • A folyamat minden részében támogatunk
  • Segítünk a legjobb repülő- vagy buszjegy megvételében
  • Ha már kint leszel akkor is melleted leszünk, bizalommal fordulhatsz hozzánk

Jelentkezz SZAKÁCSNAK a River Advice folyami hajóra

Nyitott munkakörök:

  • Ismeri a nemzetközi konyhát
  • Felel az ételekért
  • Előkészíti és kiadja a menüben szereplő ételeket
  • Segétkezik a Chéfnek
  • Segít az árú berakodásnál
  • Felelős az árú helyes tárolásáért
  • Felel a tisztaságért
  • Felel a készletért

Ha szeretnél csatlakozni a Duna Rapszódia zárt Facebook csopotjához, akkor kattints ide ahol egyéni kérdésere is választ kaphatsz

Hajós munka ajánlata:

  • 1350-2100 EUR Brutto + borravaló

  • 7 napból 6 napos munkahét/ heti 1 szabadnap

  • Egyenruha biztosított

  • Szállás, teljes ellátás biztosított

  • Szakmai tapasztalat

  • Hivatalos francia munkaszerződés + társadalombiztosítás

  • Határozott idejű munkaszerződés

  • Osztott borravaló

Elvárások:

  • Legalább társalgási szintű német nyelvtudás

  • Elvárás: saját névre szóló bankszámla + nemzetközi anyakönyvi kivonat

  • Pontosság

  • Rugalmasság

  • Stressztűrő képesség

  • Motiváció

Gyakori kérdések:

További hasznos infót a GY.I.K-ban találsz. Kattints ide.

Küld egy LIKE-ot Facebook oldalunkra, ahol naponta frissülnek állásajánlataink

Egy folyami hajón eltöltött szezon az életed egyik
legmeghatározóbb éléménye lehet

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.