Ciprus – Felszolgáló 2018-04-18T09:28:51+00:00

Felszolgáló állás Cipruson

5 csillagos Hotellánchoz

BAR felszolgálói jelentkezési oldal

Ciprus a Földközi-tenger harmadik legnagyobb szigete Szicília és Szardínia után. A táj rendkívül sokszínű. A nyári forróságot teljes pompa követ, langy szellő simogatja bőrünket, s a tenger dallama kísértésbe ejtően kígyózik fülünkbe. Kristálytiszta vizű, aranyhomokos strandok, termékeny síkságok, dombvidék, magas hegycsúcsok.

Az ide látogató turistákat egész évben kellemes mediterrán éghajlat fogadja. Itt még az emberekből is sugárzik a napsütés. A tengeri sportok és a napfény „szerelmeseinek” szinte földi paradicsom ez a sziget, hiszen a napsütéses napok száma háromszázra tehető évente. Partner szállodáink 5 csillagos besorolással rendelkeznek és Ciprus legszebb üdülő paradicsomaiban találhatóak

Páratlan munkakörülmények:  Most egy 5 csillagos hotel lánc tengerparti szállodájában dolgozhatsz ahol a napsütés szinte minden nap garantált.  A Thanos hoteljébe látogatói vendégeit luxus körülmények várják, a kiszolgálás magas színvonalú és barátságos, amely a hotel védjegye.

Ajánlatunk:  Határozott idejű szerződést kínálnak neked. Ciprus nagy előnye, hogy a kiváló hely a tapasztalat szerzésre  emellett szállásodért és ellátásodért sem kell semmit fizetned.

 5 csillagos szállodákban szerezhetsz gyakorlatot, ami jó ajánló levél bárhová is mész majd a világban

Szabadidő: A Ciprusi luxus hotel még egy kecsegtető előnnyel bír! 6 napos munkahét van, vagyis 1 szabadnap jár egy héten! S hogy mivel töltöd? Először fáradt leszel, mert sokat kell dolgozni, lehet, hogy alszol a szabadidődben. Azután pedig várost nézel, bulizol, kirándulsz, nyelvet tanulsz. Amit csak szeretnél!

Karrier lehetőség: A Ciprusi 5 csillagos hotelek színvonala világ viszonylatban is magas így az ott szerzett munkatapasztalatot, referenciát itthon és külföldön is nagyra becsülik, így a későbbiek folyamán egy esetleges munkakeresésnél ez mindenképpen előnyt jelent majd.

Fejlesztheted nyelvtudásodat: A hotelben anyanyelvi szinten is megtanulhatsz angol nyelven beszélni hiszen az angol nyelven fogsz majd kommunikálni a vendégekkel és kollégáiddal.

Ciprusi munka partnerünk a Crystal Springs,

Stademos, és a Thanos hotellánc

Mi az első perctől kezdve segítünk téged és kint is számíthatsz ránk.

Kinek szól ez az álláslehetőség?

  • Jelentkezés 18 éves kortól
  • Legalább alap szinten beszélsz angolul
  • Ha szeretnél a tengerpart mellett dolgozni
  • Fogékony vagy új dolgokra
  • Csapatjátékos vagy
  • Nem ijedsz meg a sok munkától
  • Ha nívós tapasztalatot szeretnél

Hogyan állhatsz munkába egy 5 csillagos hotelben?

  • Jelentkezel ezen az oldalon az álláslehetőségre
  • Munkatársunk felveszi veled a kapcsolatot
  • A munkatársaink leinterjúztatnak
  • Beszerzed és leadod a szükséges dokumentumokat
  • Felkészítünk mindenre
  • Segítünk megvenni a repülőjegyet
  • Elindulsz külföldre
  • Megérkezel Ciprusra, ahol már várnak rád

Sok pozícióban már egy erős alapszintű nyelvtudással is el tudod indítani a ciprusi karrieredet

Mire lesz szükséged a szerződéskötéshez?

  • Önéletrajzra
  • Nemzetközi anyakönyvi kivonat, ami ingyenes és pár nap alatt beszerezhető
  • Saját névre szóló bankszámlaszám (amennyiben nincs, úgy a bankszámla nyitásban is tudunk segíteni)
  • Személyigazolvány
  • Lakcímkártya

Ha bármiben elakadnál, vagy bármilyen kérdésed lenne.

  • Bármiben elekadnál, vagy bármilyen kérdésed lenne tedd fel nekük és mi megválaszoljuk
  • Bármilyen kérdésedre szakértő választ adunk
  • A folyamat minden részében támogatunk
  • Segítünk a legjobb repülő- vagy buszjegy megvételében
  • Ha már kint leszel akkor is melleted leszünk, bizalommal fordulhatsz hozzánk

Nyitott munkakör:

  • Munka területe a BAR és a hozzá tartozó társalgó
  • Italok előkészítése és kiszolgálása professzionális módon, előre meghatározott receptek és szabványok szerint
  • Vendégekkel való társaság irányelvei szerint
  • Készletek tárolása
  • Minden ital és élelmiszer megfelelő kezelése a bárban, az étteremben, a társalgóban és a napozóteraszon
  • Minden  berendezés kezelése a bárban
  • A teljes bár, napozóterasz, hátsó irodák, társalgó és mosdók tisztántartása
  • A bárban lévő poharak és evőeszközök tisztítása
  • Részvétel a fedélzeti képzésen
  • Különböző előkészítő feladatok ellátása a szezon előtt és végén
  • Segítségnyújtás a csomagok kezelésével, ha szükséges, a felügyelői irányelvek szerint
  • Segítségnyújtás más osztályokban, ha szükséges, a felügyelői irányelvek szerint

Ha szeretnél csatlakozni a Duna Rapszódia zárt Facebook csopotjához, akkor kattints ide ahol egyéni kérdésere is választ kaphatsz

Ciprusi munka ajánlata:

  • 900 EURO  + borravaló

  • 7 napból 6 napos munkahét/ heti 1 szabadnap

  • Egyenruha biztosított

  • Szállás, teljes ellátás biztosított

  • Szakmai tapasztalat

  • Hivatalos francia munkaszerződés + társadalombiztosítás

  • Határozott idejű munkaszerződés

  • Osztott borravaló

Elvárások:

  • Legalább alap szintű angol nyelvtudás

  • Elvárás: saját névre szóló bankszámla + nemzetközi anyakönyvi kivonat

  • Pontosság

  • Rugalmasság

  • Stressztűrő képesség

  • Motiváció

Gyakori kérdések:

További hasznos infót a GY.I.K-ban találsz. Kattints ide.

Küld egy LIKE-ot Facebook oldalunkra, ahol naponta frissülnek állásajánlataink

Egy Cipruson eltöltött szezon az életed egyik
legmeghatározóbb élménye lehet

Jelentkezz a BAR felszolgálónak állásra Ciprusra

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.